Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
Passe-partout | 71 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter