Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
geboren 23 december 1913 Bolsward
De kuntschilder Jos van Dijk heeft voornamelijk in de omgeving van Amsterdam. Leerling van H.A. van der Wal, leerling van de Rijksnormaalschool v. Tekenonderwijzers en van de Rijksakademie te Amsterdam. Hij schildert, aquarelleert en tekent (ook pen), figuren, portretten en landschappen.
Info: Lexicon Pieter A. Scheen
Conditie | |
Conditie | Goed |
Groot formaat olieverf op doek schilderij. Verkeert in goede conditie. De ornamentale sierlijst is ook in goede staat. | |