Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
JOS VAN DIJK
HOUTSPROKKELENDE BOERIN IN HET BOS
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 70 X 90 CM
gesigneerd ACHTEROP JOS VAN DIJK
GEKADERD IN MODERNE LIJST IN DE MAAT 80 X 100 CM
STAAT ; ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
VERZENDEN 15 AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM