Sigmar Polke - tentoonstellingsaffiche
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 2 affiches - Walter de Maria
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE RACE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek in lijst.
Het schilderij is met de handgesigneerd.
Afmetingen: 103,5 x 63,5 cm (inclusief lijst) en 78 x 39 cm (doek)
Lijst is beschadigd.
Vanwege het formaat kan het schilderij alleen worden opgehaald.