Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Brons |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 29 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2600 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Er zitten wel een paar krasjes op de sokkel en er is een hoekje af, maar niet storend. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Babylonienbroek, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||