Kees de Waal - What is it like to be what you are not

Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!
Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!Kees de Waal - What is it like to be what you are not kopen? Bied vanaf 195!
  • Kees de Waal (1922)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2002
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kees de Waal een gedreven kunstenaar maakt schilderijen, kleuretsen, aquarellen, grafiek, boekillustraties linoleum- en houtsneden. Voorbestemd voor het textielbedrijf van zijn vader ging Kees de Waal na de middelbare school naar de Hogere Textielschool in Enschede. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd hij echter door zijn opvallend expressieve tekeningen van mensen aangenomen op de Academie te Arnhem, waar hij van 1943 tot 1945 een opleiding schilderen en grafiek volgde.

(uit de biografie van Kees de Waal)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending

Kees de Waal (1922)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Damster
2 verkochte items
Alle items (3)
38 cm
60 cm