Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Hout |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 72 x 48 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4.4 gram |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Nieuw in de originele verpakking (zie foto's 2, 3, en 4). De overige "open" foto's komen van internet. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.