Jan Luyken - Ondervraaging der Geloofsleerlingen
Walter Brems - MADE BY HUMAN XI
Peter Klashorst - Nairobi- handgesigneerd - 135 ex
Peter Diem - Liggend Naakt - 180 ex
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Computerprint |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Conditie is goed | |