Kik Zeiler - Koninginneweg 1 Amsterdam - ets - Magisch Realisme - incl. gesigneerd boek
Frantisek Zemek - Frantisek Zemek veelkleurige asbak
Natacha Pirnay - Coeurs Brisés
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Luxe carpet van Keith Haring.
Te gebruiken als douchemat, toiletmat, deurmat maar ook voor bijvoorbeeld caravan e.d. Geeft de betreffende ruimte kleur en vrolijkheid.
Groot formaat: 75 x 45 cm, circa 4 mm dik
De bovenzijde bestaat uit zacht en comformtabel polyamide, de onderzijde uit rubberlatex.
Uitgegeven onder licentie van de Keith Haring foundation, certificaat zoals te zien is op foto 2 zit vast aan de onderkant van het carpet