Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Vinyl |
Jaartal | 1987 |
Type | Single |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer goed (VG+/VG) | ||||||||||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.