Keith Haring - Keith Haring - Zeefdruk - sjabloon techniek - Proof Print 008 - Verkocht

Keith Haring - Zeefdruk - sjabloon techniek - Proof Print 008 kopen? Bied vanaf 50!

Keith Haring - Zeefdruk - sjabloon techniek - Proof Print 008 kopen? Bied vanaf 50!Keith Haring - Zeefdruk - sjabloon techniek - Proof Print 008 kopen? Bied vanaf 50!
  • Keith Haring (1958-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Kunstenaar: Keith Haring

Titel: Retrospect serie - ProofPrint 008

zeedruk - sjabloon techniek

Gedateerd 1987 uit een serie van 24 kleine zeefdrukken

 Archer papier, formaat: 24x19,5cm

Conditie: in perfecte staat

Een prachtig vintage werk uit 1987 van Keith Haring uit een serie van 24 litho's

De oplage van deze litho's bedroeg 1500 ex.die inmiddels zeer zeldzaam en gewild zijn

De litho is in onberispelijke staat en is gedrukt op Arches Velin 100% Butten papier 250 grs.

Het formaat is 24x19,5cm

verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de galerie