Andy Warhol - Andy Warhol Greta Garbo, 1981-poster
Isa Genzken - Sesam open, gesigneerd
Ronald Boonacker - Lot van 3 ingelijste zeefdrukken Boonacker/ MEDIUM/ gratis verzending*
Ronald Boonacker - Lot van 4 ingelijste zeefdrukken Boonacker/ GROOT/MEDIUM/ gratis bezorging*
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2024 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 40 x 37 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Showroom model z.g.a.n. in de originele verpakking | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter