Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Computerprint |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
De tas heeft gebruikssporen, waaronder lichte verkleuring. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.