Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1991 |
Afmetingen | 35 x 47 x 27 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Servies niet gebruikt dus helemaal gaaf ,doos laat zien dat het uit 1991 komt, | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Loenen aan de vecht, Nederland |