Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida

Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!
Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida kopen? Bied vanaf 200!
  • Keith Haring (1958-1990)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 190 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Keith Haring - Todos Juntos Podemos Parar El Sida ( Together we can stop AIDS )

Limited edition of 150 pieces! So very rare!
Very Large print on Fabric 190 x 70 cm.
In new condition!
This mural of Keith Haring is shown on the wall at the Macba Museum in Barcelona. See last picture.
It is an authentic piece of art by Keith Haring approved by the Keith Haring Foundation!
Sended with Track and Trace

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25