Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst
Ton Schulten - ingelijste zeefdruk op papier: Herfst - 1998
Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.