Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Narayanan Akkitham - "De Oceaan van Schoonheid"
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Collage |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.