Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest - Verkocht

Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!

Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!Koos Stikvoort - Werkplaats in Budapest kopen? Bied vanaf 125!
  • Koos Stikvoort (1891-1975)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1955
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18.5 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Stikvoort werkte en leefde voornamelijk in Alkmaar.
  • Heeft ook in Roemenie (Budapest ) gewoond.
  • Academie Antwerpen en Academie van Mechelen
  • lid vn kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken
  • Schidert  landschappen, interieurs, stillevens en prtretten.
  • Over het algemeen klein werk. Veel bruin-tinten.
  • lichte beschadegingen, o.a. bij de ondertekenening.
  • Verworen via weduwe Stikvoort.
ConditieRedelijk
  • kleine beschadegingen
Binnen Nederland € 10,00

Koos Stikvoort (1891-1975)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  keesheerkens
Lid sinds 2022
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
37 cm
31 cm
24 cm
18.5 cm