Kumu-maskers komen uit de Democratische Republiek Congo en worden door de Kumu-bevolking gebruikt in rituele contexten. Deze maskers, vaak gemaakt van hout en soms versierd met verf of plantaardige vezels, worden gedragen tijdens ceremonies die verband houden met voorouderverering, initiatieriten en jachtmagie. Ze zijn vaak abstract en expressief, met geometrische patronen en sterke gelaatsuitdrukkingen, en dienen om de drager te transformeren en een verbinding te maken met de spirituele wereld.
Productbeschrijving: Afrikaans houten masker op standaard.
Afmetingen (hxbxd): Hoogte inclusief standaard 54 cm, breedte 21 cm en diepte 12 cm.
De staat: In nette staat lichte gebruikssporen en beschadigingen komen voor.
Gewicht:
Wordt netjes verpakt verzonden.
Voor verdere informatie zie foto's, zijn een onderdeel van de omschrijving.
Voor verdere vragen, neem contact op.