Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Australisch.
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 48.2 x 38.1 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Portfolio |
Afmetingen | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 102 x 56 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |