Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Cubaans.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 21 x 14.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 76 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 100 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |