3. items
  5. Land
Frank Stoopman - Begroeting kopen? Bied vanaf 99!
Frank Stoopman Nederlands Begroeting
Techniek Brons
Afmetingen 25 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Chiel van Zelst - Damrak kopen? Bied vanaf 250!
Chiel van Zelst (1964) Nederlands Damrak
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 130 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Marianne Naerebout - African Mask kopen? Bied vanaf 50!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands African Mask
Afmetingen 115 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Carel Kneulman - Het lieverdje kopen? Bied vanaf 169!
Carel Kneulman (1915-2008) Nederlands Het lieverdje
Techniek Brons
Afmetingen 19.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Ron van der Werf - RW319 kopen? Bied vanaf 125!
Ron van der Werf (1958) Nederlands RW319
Techniek Acryl
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Hans Verweij - Vilfstift op papier: 'Compositie 1' (1984) kopen? Bied vanaf 25!
Hans Verweij (1928-2011) Nederlands Vilfstift op papier: 'Compositie 1' (1984)
Techniek Stift
Afmetingen 50 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Corneille - Litho, Iza II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Iza II - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 83.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Ron van der Werf - RW326 kopen? Bied vanaf 125!
Ron van der Werf (1958) Nederlands RW326
Techniek Acryl
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Siebrand Weitenberg - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Siebrand Weitenberg (1960) Nederlands zonder titel
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Eric Claus - Kijken, denken, doen kopen? Bied vanaf 549!
Eric Claus (1935) Nederlands Kijken, denken, doen
Techniek Brons
Afmetingen 44 x 41 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 8500 g
€ 549
Richard Smeets - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Richard Smeets (1955) Nederlands zonder titel
Afmetingen 94 x 129 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Maartje Wijngaarden - Geluk kopen? Bied vanaf 49!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Geluk
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Ad Arma - De vrouw van je hart kopen? Bied vanaf 60!
Ad Arma (1954) Nederlands De vrouw van je hart
Techniek Ets
Afmetingen 106 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ad Arma - He Knows Where It Goes kopen? Bied vanaf 95!
Ad Arma (1954) Nederlands He Knows Where It Goes
Techniek Ets
Afmetingen 116 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Jan Wolkers - 'Winterbeelden IV' (1995) kopen? Bied vanaf 195!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands 'Winterbeelden IV' (1995)
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Kenne Gregoire - L'autumno kopen? Bied vanaf 30!
Kenne Gregoire (1951) Nederlands L'autumno
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jacqueline Schäfer - Zeefdruk, Amsterdammertje - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Zeefdruk, Amsterdammertje - hand gesigneerd
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Gerard 't Hart - The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Corneille - Litho, Le peintre et sa muse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Le peintre et sa muse - Ingelijst
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Heleen van Lynden - Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Heleen van Lynden (1951) Nederlands Landschap
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Judith Braun - Twee werelden kopen? Bied vanaf 99!
Judith Braun (1955) Nederlands Twee werelden
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 23 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1365 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Gerda Smit - Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Gerda Smit (1934-2004) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Mark Verdoes - India-4 kopen? Bied vanaf 45!
Mark Verdoes (1960) Nederlands India-4
Techniek Giclée
Afmetingen 78 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Corry Ammerlaan - Bloemen zeggen het kopen? Bied vanaf 49!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bloemen zeggen het
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1105 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Hans Vanhorck - THE SYMBOL REMAINS / KLEURLITHO / 68x49cm / SIG / KARTONNEN RUG kopen? Bied vanaf 25!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands THE SYMBOL REMAINS / KLEURLITHO / 68x49cm / SIG / KARTONNEN RUG
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jacqueline Schäfer - Gekke Koe nr 3 (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 60!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Gekke Koe nr 3 (mooi gelijst)
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jacqueline Schäfer - Gekke Koe 2 (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 60!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Gekke Koe 2 (mooi gelijst)
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Bouke Ylstra - Mens en Constructie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Mens en Constructie - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Figuren - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Gemengde techniek, Figuren - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 101.5 x 201.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Hans Vanhorck - Zeefdruk, Blue mesa - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Zeefdruk, Blue mesa - Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen 108 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ad van Otterloo - Abstracte zeefdruk, gesigneerd, oplage 1/8 kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Otterloo (1951) Nederlands Abstracte zeefdruk, gesigneerd, oplage 1/8
Afmetingen 86 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Theo Beerendonk - Abstractie in rood en zwart - Monotype kopen? Bied vanaf 48!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Abstractie in rood en zwart - Monotype
Techniek Monotype
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Hans Wap - Zeefdruk, Turquoise man - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 40!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk, Turquoise man - Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen 131.5 x 101.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Hans Vanhorck - THE QUEST / KLEURLITHO / 65x50cm / SIG / KARTONNEN RUG kopen? Bied vanaf 25!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands THE QUEST / KLEURLITHO / 65x50cm / SIG / KARTONNEN RUG
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Herman Brood - Doelpunt in oranje kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Doelpunt in oranje
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Nick Seijkens - Abstract werk in gemengde techniek op doek, Torso (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 400!
Nick Seijkens (1956) Nederlands Abstract werk in gemengde techniek op doek, Torso (Ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 121 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Pat Andrea - Tekening uit het boek " de vrouw in het maanlicht kopen? Bied vanaf 450!
Pat Andrea (1942) Nederlands Tekening uit het boek " de vrouw in het maanlicht
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Ab Jongmans - fraai ingelijste Sepia/Inkt aquarel "vegetatie" - gesigneerd 1996 kopen? Bied vanaf 58!
Ab Jongmans (1934-2011) Nederlands fraai ingelijste Sepia/Inkt aquarel "vegetatie" - gesigneerd 1996
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 30 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Jan van der Veer - Ballerina. kopen? Bied vanaf 49!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Ballerina.
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Karel Arkema - Red rocket kopen? Bied vanaf 175!
Karel Arkema (1901-1965) Nederlands Red rocket
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Bernadette Leijdekkers - “ In stijgende lijn “ kopen? Bied vanaf 79!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands “ In stijgende lijn “
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 13 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Geurt van Dijk - Gemengde techniek op papier "ontmoeting" in passe partout gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Gemengde techniek op papier "ontmoeting" in passe partout gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50