Mohamed Zouari (1953) De Lèspoir-poort
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 37 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 480