Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein - Verkocht

Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!
Sieraden

Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!
  • Lea Stein (1931)
Type kunstwerk Sieraden
Periode 1950 t/m 1979
Stijl Fifties
Afmetingen 9.3 x 5.5 cm (h x b)
Gewicht 9.15 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Collectors item: deze kunststof broche in de vorm van een zwarte terrier met halsband en oortjes in pied de poule motief.
De speld op de achterzijde is gesigneerd met 'Lea Stein' Paris'
De broche verkeerd in goede staat, zie foto's.
Formaat: 9.3 cm hoog bij ca. 5.5 op het breedste punt.
N.B. Voor slechts € 5,- kunt u dit kavel per brievenbuspakketje (met trackingcode, zonder verzekering) laten opsturen. Verder  kan de verkoper meerdere aankopen combineren bij de verzending.
De broche is gedragen, vertoont draagsporen, maar is in goede staat
Binnen Nederland € 9,80
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Lea Stein (1931)

Frans Frans

Geplaatst door  HetHaagseJuweel
Lid sinds 2019
18 verkochte items
5.5 cm
9.3 cm