- Materialen: Scheveningen olieverf op olie-geprepareerd linnen
- Handtekening: handgesigneerd door de kunstenaar op achterzijde
- Jaar: 2024
- Certificaat van echtheid digitaal verzonden (of op aanvraag afgedrukt)
- Het werk wordt opgerold verzonden (op verzoek uitgerekt)
Instagram-account van de kunstenaar: www.instagram/leokoganart
Onderwijs:
De Ateliers, Amsterdam, 1997-1999
De Cooper Union, New York, 1994-1997
Solotentoonstellingen:
Julia Taylor Gallery, Galveston, 9/2023
Julia Taylor Gallery, Galveston, 10/2022
Moeras van oppervlakkigheid, Kers Galerie, Amsterdam, 2/2014
Windows of Opportunity, Marnixstraat 78-80, Amsterdam, 6/2010
De kluizenaar. Centrum voor Jonge Kunst, Gent, België, 11-12/2005
Galerie Ruth Leuchter, Düsseldorf, Duitsland, 9-10/2005
Aschenbach en Hofland Galeries, Amsterdam, 9/2004
Sabine Wachters, Brussel, 9/1999
Sabine Wachters, Knokke, 7/1999
Buro Leeg, Amsterdam, 7/1999