Prachtig en uniek hedendaags modern schilderij van Leo Kogan. In goede staat.
https:arthur.io/art/leo-kogan/the-surreptitious-arrogance-of-the-uebermensch
Leo Kogan is een bekroonde schilder, tekenaar en beeldhouwer gevestigd in Nederland, wiens werken nationaal zijn geëxposeerd. Omdat hij gelooft dat het creatieve proces grotendeels intuïtief is, let hij erop zijn kunst, die hij als contra-intuïtief beschouwt, niet te conceptualiseren. De schilderkunstige composities van Kogan hebben levendige kleuren en wemelen van bewegende vormen en texturen. Hij schildert met traditionele media, waaronder acrylverf, olieverf, aquarel en inkt, maar houdt ook van digitaal schetsen, zeefdrukken en beeldhouwkunst.