Maurice Grothausen - Rood/Rond gemengde techniek op canvas TWEE STUKS
Herman van der Hoff - Muze no. 5
Anke Peddemors - Golfspeler 80/100 cm
Herman van der Hoff - Muze no. 2
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1875 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.