Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 28 x 21.5 cm (h x b) |
Pagina's | 64 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
allen in goede, gebruikte staat. 1x naam voorin. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.