Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63.5 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geel, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.