Lukas Smits - Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II - Verkocht

Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!

Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!Lucas Smits: acrylaat op schilderskarton, Mexx II kopen? Bied vanaf 40!
  • Lukas Smits (1935)
Type kunstwerk Schilderij

Titel: Mexx II

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1979

Afmetingen werk:  50/50 cm

Afmetingen geheel:  50/50 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Acrylaat op schilderskarton

Oplage: niet van toepassing

Werk is in perfecte staat.

Garantie:

U  heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Lukas Smits (1935)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Martha
234 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)