Cristal T. Murano - Vintage opaalglazen vaas met melts uit de jaren 60
Frans Masereel - De Verlidefden
Martin van Waning - Straatscene met arbeiders, jaren 20 - ets, in een mooie lijst van Krützmann
Jan Wolkers - 'Winterbeelden IV' (1995)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Top Litho: Een zeer bijzondere kleurenlitho van de grote franse kunstenaar Marc Chagall met als titel Le Concert. Deze litho is samen met andere werken van hem bij het franse DLM uitgegeven, waarvan dit nr 99 is.Het is afkomstig van een gerenommeerde kunst en lithohandelaar, die voor dit werk in zijn winkel ruim 500 euro vroeg, Ik bied het aan voor rond de 150 euro