La Cheminee Anaglyph herfsteditie, 1995 Eén van de 100 genummerde en gesigneerde exemplaren Gesigneerd door Alexina (Teeny) Duchamp en stempel ondertekend door Marcel Duchamp Elegante cassette in (kunst)leer en rood opschrift Inbegrepen zijn een originele kleurenlitho en twee facsimiles (gedrukt op beide zijden van één vel), een begeleidend boekje van acht pagina's met informatie over de afbeelding en de kartonnen kleurenglazen ontbreken. De afbeelding zit in de originele, elegante kartonnen houder, die eruit kan worden geschoven en kan worden verwijderd Cassette: 30,6 x 24,7 x 3,8 cm Zeer zeldzaam, we konden slechts één exemplaar vinden dat verkocht werd voor 2.000 ¢ (met bril) maar zonder de handtekening van Marcel Duchamp