Ronald Boonacker - Serie Méditeranée I (incl. certificaat van echtheid(
Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Ronald Boonacker - Art Box Italian Landscape Limited edition
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het schilderij is langs de hoekranden her en der licht beschadigd, maar als het schilderij aan de muur hangt zie je er weinig van. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vlijmen, Nederland |