De overdadige bloemstillevens van Margriet Smulders (*1955) doen zéker niet onder voor de bloemstillevens uit de 17de eeuw. Haar sensuele, intens kleurige bloemen zijn vaak in volle bloei, soms zelfs bijna verdord, en verbeelden zowel de kwetsbaarheid van het leven, als ook de kracht van vruchtbaarheid. Ze figureren als in een theaterstuk dat wordt gecomponeerd en geënsceneerd met bijvoorbeeld glazen objecten, stoffen, insecten, water, inkt, melk en spiegels.
Ook in dit kunstwerk ‘Zomer’ zijn spiegels gebruikt die diepte creëren en zijn de vormen van de bloemen vervaagd door het gebruik van water. Het is een ode aan het leven!
Het geheel verkeert in keurige conditie en kan zo bij u aan de muur. Een prachtige foto!
Ophalen heeft de voorkeur gezien de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel. Eventuele verzending/bezorging in overleg.