Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland (dubbelzijdig beschilderd)
Francois Morellet - 3 vierkanten (1990)
14k geel gouden ring met briljant geslepen diamant 0.25 ct - rm 19.25
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 2016 |
Afmetingen | 20 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.