Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland (dubbelzijdig beschilderd)
Francois Morellet - 3 vierkanten (1990)
14k geel gouden ring met briljant geslepen diamant 0.25 ct - rm 19.25
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2015 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 19 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 700 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.