14k goud met zilver pin met parel, saffier en diamant
Ronald Boonacker - Lot van 3 ingelijste schilderijen in epoxy Boonacker
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.