Antiquarisch boek - Russisch Heilig Evangelie uit 1881 met prachtige koperen hardware
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard
Marius Bauer - Ruiters op een heuvel
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 35 x 49.5 x 2.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Prachtig boek van Marianne Y. Naerebout uit 2007 Het boek is handgesigneerd en genummerd, dit boek heeft oplagenummer 22/250. Met 16 pagina’s kleurrijke foto’s van haar werk in de periode 2006-2007 is dit een prachtig collectors item. Met de mooie beschermhoes is de conditie uitstekend. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.