Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor

Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor kopen? Bied vanaf 1000!
Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor kopen? Bied vanaf 1000!Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor kopen? Bied vanaf 1000!Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor kopen? Bied vanaf 1000!Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor kopen? Bied vanaf 1000!
  • Médard Maertens (1875-1946)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Exclusive Special (> 1.000 euro) special.
Dit mooie expressieve olieverfschilderij van de Belgische schilder Médard Maertens verkeert in prima staat en komt uit een particuliere collectie. Een sieraad aan Uw muur.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Landsmeer, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80