Schattig klein antiek schaaltje van Meissen Porzellan met oren (diameter max 7.5 cm met oren) en rondom versierd met vrolijk gekleurde mini bloemetjes en hun blad. Daaronder een geel ruitmotief geschilderd. De binnen zijde is in kleinste detail handbeschilderd met en floral dekor. Gemerkt met Meissen teken op de onderzijde. Genummerd 2. Goudgerand bovenlangs en langs de onderrand. De conditie is heel goed. Slechts lichte beschadiging aan een paar bloemtjes aan buitenzijde, weinig storend. Verzorgde verzending.
Goed
Heel mooie antieke staat. Slechts aan buitenzijde lichte beschadiging aan een paar bloemetjes, niet erg storend.
Tot 5 kg.
€ 6,50
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 19,50