Tini van Doornik - Kemphanen en grutto's
Simone Lipschitz - Always look at the bright side
Marta Jedrysko - Lady Lancelot
Betty Jansma-Ijzerman - Bloemen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 21 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Dertig jaar na het overlijden van de Deense Cobra kunstenaar Mogens Balle(1988) is van de hand van Richard Weber het boek “Mogens Balle-een leven vol kleur” verschenen. Dit eerste nederlandstalige boek over het leven en werk van Mogens Balle is voorzien van een engelse samenvatting.
Mogens Balle is het meest bekend door zijn intensieve kleurgebruik, spontaniteit en fantasiefiguren. Hierdoor kan zijn werk typisch en herkenbaar Cobra genoemd worden.
Prachtige afbeeldingen en een door zijn dochter Annemarie Balle geschreven voorwoord maken dit een unieke uitgave.
Dit boek is in eigen beheer door de auteur uitgegeven in beperkte oplage van 60 exemplarenConditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.