Monique Declercq - Bosgezicht

Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!
Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!Monique Declercq - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 85!
  • Monique Declercq
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig impressionistische stijl bosgezicht ,gesigneerd l.o.
Listed artist Artprice.
Heel goed gemaakt met mooie lichtinval, goede staat,50 bij 60 cm,geen lijst.
Goede originele staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 65,00

Monique Declercq

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  eppie
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
60 cm
50 cm