Een prachtige Boho Art Nouveau kristallen vaas uit de Fipop-serie, vervaardigd door Ludwig Moser & Sons Glassworks in Karlsbad, voormalig Tsjechoslowakije, circa 1920. Dit neoklassieke stuk is gemaakt van amber kleurig kristalglas en heeft een decoratieve gouden oroplastische vergulde reliëffries. De vaas heeft helaas en chip op de rand. Gesigneerd aan de onderzijde.
Redelijk
Chip op de rand en gebruikskrasjes aan de onderzijde.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00