Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd - Verkocht

Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
Fotografie

Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Nan Goldin - Foto Poster gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
  • Nan Goldin (1953)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1995
Techniek Portfolio
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage onbekend

Foto Poster gesigneerd met wens aangebracht in zilver stift

Uitgave: tgv tentoonstelling ‘The ballad of sexual dependency and new photographs’
bij  Matthew Marks Gallery NY in 1995

De foto is een uit de serie over de harddrugs- subcultuur rond de wijk de ‘Bowery’ in New York
Posterformaat 43x 43 cm afdruk op 130 gras glad kunstdruk papier
Bijschrift foto: Honda brothers with falling cherry blossoms, Tokyo 1994

Nan Goldin is wereldberoemd om haar stijl;  de zgn snapshot fotografie.
Beeldverslag van intieme momenten.
Zij begaf zich in de scène van drugsgebruikers, maakten seriebeelden van huiselijk geweld, wilde feesten, maar ook autobiografische opnamen.
Haar werk is over de hele wereld geexposeerd en nu nog tot 28 januari te zien in het Stedelijk museum in Amsterdam
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hagestein, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,27
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Nan Goldin (1953)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  tvooster
16 verkochte items
Alle items (0)
43 cm
43 cm