14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70.5 x 101.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals lichte vouwvorming in het papier zoals in de regio rond de lichtblauwe schaduw van de stoelzitting (zie foto's voor details), tevens aan de randen wat lichte vouwen of krassen (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Ook lichte vlekvorming in het witte vlak ter rechterzijde (zie foto's). Geen grote tekortkomingen. Op achterzijde een sticker ter identificatie. Zonder lijst. Wordt verzonden in koker (standaardzending). | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.