18k gouden alliance ring met briljant geslepen diamant - rm 17
Eric Toebosch - Wonderbaarlijk
18k bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0.14ct
Jan Vos - Joost de Vos - Koude Vingers - gesigneerde zeefdruk - 415/999 - 1987
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 65 x 102 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 8000 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De glasplaat heeft een paar chips in de rand, dat is gezien de leeftijd en aard van het werk te verwachten. De smeedijzeren ornamenten verkeren in uitstekende staat. Afhalen op afspraak is mogelijk in Rosmalen en in Wijk bij Duurstede. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter