Niet of onleesbaar gesigneerd Georgelin - Symbiose | Charmante volkskunst uit Morvan Frankrijk
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 51 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10