MarcDenBosch
  5. MarcDenBosch

MarcDenBosch

Lid sinds 2024 / Rosmalen, Nederland

8 aangeboden items / 5 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Georgelin - Symbiose | Charmante volkskunst uit Morvan Frankrijk kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Georgelin - Symbiose | Charmante volkskunst uit Morvan Frankrijk
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Eugen Meier - Hump Yard | Blue Space | Dark | Relief | Crowd | Collection of 5 works! kopen? Bied vanaf 690!
Eugen Meier (1936) Zwitsers Hump Yard | Blue Space | Dark | Relief | Crowd | Collection of 5 works!
Techniek Collage
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 690
Dillon Boy - Dirtyland Sneeuwwitje Disney Naakt PinUp / Graffiti Girl kopen? Bied vanaf 333!
Dillon Boy (1979) Amerikaans Dirtyland Sneeuwwitje Disney Naakt PinUp / Graffiti Girl
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 333
Dillon Boy - Superman Graffiti Street Art / Paint kopen? Bied vanaf 249!
Dillon Boy (1979) Amerikaans Superman Graffiti Street Art / Paint
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Willem Speekenbrink - Bozetto 'Architectuur Interieur' -keramiek kopen? Bied vanaf 290!
Willem Speekenbrink (1953) Nederlands Bozetto 'Architectuur Interieur' -keramiek
Techniek Keramiek
Afmetingen 33 x 29 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 11000 g
€ 290
WXYZ - 1D-Wxyz-8 - Uniek schilderij op bankbiljet van US $1 kopen? Bied vanaf 160!
WXYZ (1980) Frans 1D-Wxyz-8 - Uniek schilderij op bankbiljet van US $1
Techniek Acryl
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
WXYZ - “50QDLT-1" Acryl op Frans bankbiljet FF50,- kopen? Bied vanaf 160!
WXYZ (1980) Frans “50QDLT-1" Acryl op Frans bankbiljet FF50,-
Techniek Acryl
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Francesco Saverio Torcia - Ragazza partenopea - Olieverf op paneel 19e eeuw kopen? Bied vanaf 460!
Francesco Saverio Torcia (1840-1891) Italiaans Ragazza partenopea - Olieverf op paneel 19e eeuw
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 460