Zeer mooi werk van onbekend kunstenaar.
Dit werk is aan de achterzijde gesigneerd op het board, maar niet te lezen.
De naam van het kunstwerk is " Luxure"
Het werk is een gemengde techniek met potlood en verf.
Dit werk is zeer mooi.
Het stelt een diva voor met ontbloot bovenlichaam.
Het werk is zeer professioneel ingelijst met passe partout achter glas.
De kader is vervaardigd uit hout.
Dit moderne werk is naar mijn schatting periode circa 1980.
Het werk is 88,5 cm hoog, en 66,5 cm breed inclusief de kader.
Zonder de lijst en passe partout Is de tekening 70 cm hoog, en 47, 5 cm breed.
Het werk kan verzonden worden op eigen risico voor glasbreuk, of kan ook zelf afgehaald worden.