Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
Pepe Gregoire - Pépé Grégoire SCHADUW BRONS graniet sokkel + Boek beelden sculptures 1998
Hans Musters - Stilleven in Landschap
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 11 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1100 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Dit handgeblazen stuk is in goede conditie. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.