Aandoenlijk schilderijtje met expressief uiterlijk van oude man met muts. De periode wanneer deze is geschilderd is onbekend maar waarschijnlijk rond 19de of 20ste eeuw. (Uit erfenis verkregen) Zonder lijst, randen zijn zichtbaar
Beschadigd
Er zit geen lijst bij en is aan de randen beschadigd, zie foto's
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doetinchem, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25